Zadzwoń
505 151 105

biuro@
molosurf.com

Przyczepy Kempingowe Molo Surf SPOT Jastarnia!

Zapraszamy do skorzystania z zakwaterowania w luksusowych przyczepach Campingu Molo Surf SPOT Jastarnia!. Nasz MOLO SANDY HOSTEL to szeroki wybór przyczep kempingowych znajdujących się kilka-kilkanaście metrów od brzegów Zatoki Gdańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie naszej bazy sportowo-rekreacyjnej, co sprzyja integracji i pozwala na relaksujący wypoczynek w niepowtarzalnym klimacie! Do dyspozycji gości wszelkie udogodnienia naszego SPOT'u, m.in.szkółka wind & kite, Molo CHiLLi Bar, nasza strefę ‘chillout' oraz oczywiście dostęp do bezpłatnej sieci WI-FI. Na terenie campingu znajdują się też m.in. 2 strefy toaletowo-łazienkowe, 2 place zabaw dla dzieci, sklep spożywczy i sklepy z odzieżą, centrum cross fit, wielofunkcyjne boisko sportowe i kort tenisowy!

 

OFERUJEMY WYPOŻYCZENIA PRZYCZEP 4-7 OSOBOWYCH W ZRÓŻNICOWANYCH CENACH W ZALEŻNOŚCI OD WIELKOŚCI, ODLEGŁOŚCI OD PLAŻY I STANDARDU WYPOSAŻENIA:  

 

KLASA STANDARD PLUS - przyczepy studenckie z roczników z roczników 1980-2000r., o długości 450-500cm, w stanie ogólnym dobrym, 4-osobowe (2 duże łóżka), z przedsionkiem i podłogą dywanową. Na wyposażeniu czajnik, stół i krzesła w przedsionku. Przyczepy nie posiadają bezpośredniego podłączenia do bieżącej wody. 

Ceny od 100 zł do 250 zł za dobę w zależności od terminu i długości pobytu. Promocyjne pakiety studenckie!

 

 

KLASA KOMFORT -  przyczepy z roczników 1995-2005r., o długości 480-620cm, w stanie bardzo dobrym, rozlokowane w IV, V i VI linii brzegowej na parceli 7m x 7m, 4-osobowe, z przedsionkiem pełnowymiarowym o szer.2.5m i dwuwarstwową podłogą (agrowłóknina+podłoga wykładzinowa). Wyposażone w ogrzewanie, lodówkę, czajnik i kuchenkę elektryczną oraz niezbędne garnki, kubki talerze i sztućce. Komplet mebli (stół+krzesła) turystycznych oraz dodatkowa szafka w przedsionku. Przyczepy posiadają bezpośrednie przyłącze do bieżącej wody lub zbiorniki na wodę napełniane okresowo. Część przyczep wyposażona w toalety chemiczne. 

 

Ceny od 200 zł do 300 zł za dobę w zależności od terminów! Kaucja zwrotna na okres wypożyczenia: 500 zł. Ciekawe oferty promocji pakietowych! Zapraszamy do przeglądu opisów i zdjęć poszczególnych przyczep oknie kalendarza rezerwacji poniżej.

 

 

KLASA LUX i LUX PREMIUM - przyczepy z roczników 2000-2012r., o długości 500-650cm, bardzo nowoczesne, rozlokowane w II i III linii brzegowej na parceli 8m x 7m, 4-5 osobowe, z przedsionkiem pełnowymiarowym o szer.2.5m i drewnianą podłogą. Wyposażone w ogrzewanie, lodówkę, telewizor, płytę indukcyjną, czajnik elektryczny oraz komplet garnków, talerzy i sztućców. Komplet mebli (stół+krzesła) drewnianych lub kempingowych oraz szafka kuchenna i szafka ubraniowa w przedsionku. Przyczepy posiadają bezpośrednie przyłącze do bieżącej wody oraz toaletę chemiczną. Część przyczep posiada również małą kabinę prysznicową.

 

Ceny od 240 zł w sezonie niskim do 320-350 zł za dobę w sezonie wysokim. Kaucja zwrotna na okres wypożyczenia: 1000 zł. Znaczne zniżki przy dłuższych wypożyczeniach! Opisy i zdjęcia poszczególnych przyczep znajdują się w ikonkach kalendarza rezerwacji.

 

 

KLASA VIP PRESTIGE - przyczepy z roczników 2004-2014r, dwuosiowe, o długości pow. 600cm, rozlokowane w pierwszej linii brzegowej na parceli 10mx7m, z przepięknym widokiem na morze, 4-6 osobowe, z przedsionkiem pełnowymiarowym o szer. min. 3m i drewnianą, sztywną podłogą. Najwyższa klasa wyposażenia: ogrzewanie, dużą lodówka, telewizor LCD, płyta indukcyjna, czajnik elektryczny oraz komplet garnków, talerzy i sztućców. Komplet mebli (stół+krzesła) drewnianych lub kempingowych oraz szafka kuchenna, szafka ubraniowa i dodatkowa kanapa lub sofa w przedsionku, mały stoliK. Przyczepy posiadają bezpośrednie przyłącze do bieżącej wody niektóre z nich także małe łazienki z toaletą chemiczną i/lub prysznicem.

 

Ceny od 300 zł w sezonie niskim do 450-500 zł za dobę w szczycie sezonu wysokiego. Kaucja zwrotna na okres wypożyczenia: 1500 zł. Znaczne rabaty przy wypożyczeniach powyżej 14 dni! Zapraszamy do przeglądu opisów i zdjęć poszczególnych przyczep w oknie kalendarza rezerwacji poniżej.

 

 

SPRAWDŹ TERMINY! 

Aby upewnić się czy wybrana przez Ciebie data* jest dostępna pisz na:

biuro@molosurf.com 
tel. 505 151 105 

 (*w sezonie dostępność bardzo często się zmienia dlatego warto napisać maila lub zadzwonić)

 

WARUNKI REZERWACJI

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zaliczki wys. 30% wartości usługi przelewem na konto bankowe Molo Surf Sp. z o.o. wskazane Państwu mailowo w odpowiedzi na zapytanie możliwości wypożyczenia przyczepy w wybranym terminie.

 

Zakwaterowanie w przyczepach od godz. 16:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Zakwaterowanie w godzinach nocnych tylko w uzgodnieniu z recepcją MOLO SURF.

 

W cenę wypożyczenia przyczep wliczone są wszystkie opłaty pobytowe (do max. ilości miejsc sypialnych w przyczepie), dostęp do nowoczesnych stref sanitarnych Campingu (toalety, prysznice, zmywalnie), parking samochodu osobowego oraz bezpłatny dostęp do sieci WiFi w częściach wspólnych obiektu. Naszym gościom oferujemy możliwość skorzystania z płatnej pralni odzieży. 

 

UWAGA: Ze względów higieniczych nie wyposażamy naszych przyczep w pościel. Prosimy o zabranie śpiworów i poduszek lub jaśków.

 

W sezonie wysokim nasze przyczepy rezerwujemy wyłącznie na pełne tygodnie w cyklu sobota-sobota lub niedziela-niedziela. 

Sezon niski: 28.04.2017 -14.06.2017 i 27.08.2017 - 17.09.2017

Sezon średni: 14.06.2017 - 08.07.2017 i 19.08.2017 - 27.08.2017

Sezon wysoki: 08.07.2017 - 19.08.2017 

 

UWAGA! W miesięcach maj i czerwień nie gwarantujemy dostępności  przedsionków ze względu na trudne warunki pogodowe.

W 2017 roku Camping MOLO SURF SPOT będzie otwarty już od 28 KWIETNIA! 

 

Szczegółowa mapka dojazdowa znajduje się w zakładce: kontakt

  

Sprawdźcie nasze oferty kursów wind i kitesurfingowych, obozów i półkolonii dla dzieci i młodzieży:

WINDSURFING i KITESURFING oraz MULTISPORT.

 

Z Nami Popłyniesz... 

 

 

 

Sprawdź dostępność
przyczep MoloSurf