Zadzwoń
505 151 105

biuro@
molosurf.com

Przyczepy Kempingowe Molo Surf SPOT Jastarnia!

Zapraszamy do skorzystania z zakwaterowania w luksusowych przyczepach Campingu Molo Surf SPOT Jastarnia!. Nasz MOLO SANDY HOSTEL to szeroki wybór przyczep kempingowych znajdujących się kilka-kilkanaście metrów od brzegów Zatoki Gdańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie naszej bazy sportowo-rekreacyjnej, co sprzyja integracji i pozwala na relaksujący wypoczynek w niepowtarzalnym klimacie! Do dyspozycji gości wszelkie udogodnienia naszego SPOT'u, m.in.szkółka wind & kite, Molo CHiLLi Bar, nasza strefę ‘chillout' oraz oczywiście dostęp do bezpłatnej sieci WI-FI. Na terenie campingu znajdują się też m.in. 2 strefy toaletowo-łazienkowe, 2 place zabaw dla dzieci, sklep spożywczy i sklepy z odzieżą, centrum cross fit, wielofunkcyjne boisko sportowe i kort tenisowy!
OFERUJEMY WYPOŻYCZENIA PRZYCZEP 4-7 OSOBOWYCH W ZRÓŻNICOWANYCH CENACH W ZALEŻNOŚCI OD WIELKOŚCI, ODLEGŁOŚCI OD PLAŻY I STANDARDU WYPOSAŻENIA:

 

KLASA STANDARD - przyczepy studenckie z roczników z roczników 1980-2000r., o długości 450-500cm, w stanie ogólnym dobrym, 4-osobowe (2 duże łóżka), bez przedsionka. Przyczepy ogrzewane, na wyposażeniu także czajnik, stół i krzesła turystyczne. Przyczepy nie posiadają bezpośredniego podłączenia do bieżącej wody.
Ceny od 120 zł do 180 zł za dobę w zależności od terminu i długości pobytu. Promocyjne pakiety studenckie!

 
 
KLASA STANDARD PLUS - przyczepy studenckie z roczników z roczników 1980-2000r., o długości 450-500cm, w stanie ogólnym dobrym, 4-osobowe (2 duże łóżka), z przedsionkiem i podłogą dywanową. Przyczepy ogrzewane, na wyposażeniu także czajnik, stół i krzesła w przedsionku. Przyczepy nie posiadają bezpośredniego podłączenia do bieżącej wody.

Ceny od 150 zł do 250 zł za dobę w zależności od terminu i długości pobytu. Promocyjne pakiety studenckie!


KLASA KOMFORT - przyczepy z roczników 1995-2005r., o długości 480-620cm, w stanie bardzo dobrym, rozlokowane w IV, V i VI linii brzegowej na parceli 7m x 7m, 4-osobowe, z przedsionkiem pełnowymiarowym o szer.2.5m i dwuwarstwową podłogą (agrowłóknina+podłoga wykładzinowa) lub podłogą drewnianą. Wyposażone w ogrzewanie, lodówkę, czajnik i kuchenkę elektryczną oraz niezbędne garnki, kubki talerze i sztućce. Komplet mebli (stół+krzesła) turystycznych w przedsionku. Przyczepy posiadają bezpośrednie przyłącze do bieżącej wody lub zbiorniki na wodę napełniane okresowo. Część przyczep wyposażona w toalety chemiczne.

Ceny od 200 zł do 300 zł za dobę w zależności od terminów! Kaucja zwrotna na okres wypożyczenia: 500 zł. Ciekawe oferty promocji pakietowych! Zapraszamy do przeglądu opisów i zdjęć poszczególnych przyczep oknie kalendarza rezerwacji poniżej.
 

KLASA LUX - przyczepy z roczników 2000-2010r., o długości 500-620cm, nowoczesne, rozlokowane w III i IV linii brzegowej na parceli 8m x 7m, 4-5 osobowe, z przedsionkiem pełnowymiarowym o szer.2.5m i drewnianą podłogą. Wyposażone w ogrzewanie, lodówkę, płytę kuchenkę elektryczną, czajnik elektryczny oraz komplet garnków, talerzy, szklanek i sztućców. Komplet mebli (stół+krzesła) drewnianych lub kempingowych oraz szafka kuchenna i szafka ubraniowa w przedsionku. Przyczepy posiadają bezpośrednie przyłącze, niektóre z nich także małe łazienki z toaletą chemiczną i/lub prysznicem.

Ceny od 250 zł w sezonie niskim do 350 zł za dobę w sezonie wysokim. Kaucja zwrotna na okres wypożyczenia: 1000 zł. Znaczne zniżki przy dłuższych wypożyczeniach! Opisy i zdjęcia poszczególnych przyczep znajdują się w ikonkach kalendarza rezerwacji poniżej.

 

KLASA LUX PREMIUM - przyczepy z roczników 2005-2015r., o długości 550-650cm, bardzo nowoczesne, rozlokowane w II i III linii brzegowej na parceli 8m x 7m, 4-5 osobowe, z przedsionkiem pełnowymiarowym o szer.2.5m i drewnianą podłogą. Wyposażone w ogrzewanie, lodówkę, telewizor LCD, płytę indukcyjną, czajnik elektryczny oraz komplet garnków, talerzy, szklanek, kieliszków i sztućców. Komplet mebli (stół+krzesła) drewnianych lub kempingowych oraz szafka kuchenna i szafka ubraniowa w przedsionku. Przyczepy posiadają bezpośrednie przyłącze do bieżącej wody oraz toaletę chemiczną i małą kabinę prysznicową.


Ceny od 300 zł w sezonie niskim do 400 zł za dobę w sezonie wysokim. Kaucja zwrotna na okres wypożyczenia: 1000 zł. Jedynie 10-15m od plaży! Opisy i zdjęcia poszczególnych przyczep znajdują się w ikonkach kalendarza rezerwacji.

 


KLASA VIP
(z widokiem na wodę) - przyczepy z roczników 2005-2015r., dwuosiowe, o długości pow. 620cm, rozlokowane w pierwszej linii brzegowej na parceli 10mx7m, z przepięknym widokiem na morze, 5-6 osobowe, z przedsionkiem pełnowymiarowym o szer. min. 3m i drewnianą, sztywną podłogą. Najwyższa klasa wyposażenia: ogrzewanie, dużą lodówka, telewizor LCD, płyta indukcyjna, czajnik elektryczny oraz komplet garnków, talerzy, szklanek, kieliszków i sztućców. Komplet mebli (stół+krzesła) drewnianych lub kempingowych oraz szafka kuchenna, szafka ubraniowa, dodatkowa kanapa i mały stolik w przedsionku. Przyczepy posiadają bezpośrednie przyłącze do bieżącej wody oraz toaletę chemiczną i małą kabinę prysznicową.


Ceny od 320 zł w sezonie niskim do 480 zł za dobę w szczycie sezonu wysokiego. Kaucja zwrotna na okres wypożyczenia: 1500 zł. Znaczne rabaty przy wypożyczeniach powyżej 14 dni! Zapraszamy do przeglądu opisów i zdjęć poszczególnych przyczep w oknie kalendarza rezerwacji poniżej.KLASA VIP PRESTIGE (z dostępem do plaży) - przyczepy z roczników 2005-2015r., dwuosiowe, o długości pow. 650cm, rozlokowane w pierwszej linii brzegowej na parceli 10mx7m, bezpośrednio na piaszczystej plaży, z przepięknym widokiem na morze, 5-7 osobowe, z przedsionkiem pełnowymiarowym o szer. min. 3m i drewnianą, sztywną podłogą. Najwyższa klasa wyposażenia: ogrzewanie, dużą lodówka, telewizor LCD, płyta indukcyjna, czajnik elektryczny oraz komplet garnków, talerzy, szklanek, kieliszkówi sztućców. Komplet mebli (stół+krzesła) drewnianych lub kempingowych oraz szafka kuchenna, szafka ubraniowa, dodatkowa kanapa i mały stolik w przedsionku. Przyczepy posiadają bezpośrednie przyłącze do bieżącej wody oraz toaletę chemiczną i małą kabinę prysznicową.


Ceny od 350 zł w sezonie niskim do 550 zł za dobę w szczycie sezonu wysokiego. Kaucja zwrotna na okres wypożyczenia: 1500 zł. Znaczne rabaty przy wypożyczeniach powyżej 14 dni! Opisy i zdjęcia poszczególnych przyczep znajdują się w ikonkach kalendarza rezerwacji poniżej.

UWAGA: Ze względów higieniczych nie wyposażamy naszych przyczep w pościel. Prosimy o zabranie kołder/śpiworów i poduszek lub jaśków.

 

SPRAWDŹ TERMINY!
biuro@molosurf.com
tel. 505 151 105

 

OFERTA SPECJALNA: 

 

Tylko w dniach 24-30.11.2017r. specjalna oferta BLACK FRIDAY PROMO w Molo Surf!

Rezerwując miejsce na campingu lub pobyt w przyczepach na sezon 2018, miejsce na obozie dla swojej pociechy lub po prostu voucher szkoleniowy dla siebie lub wybranej osoby otrzymacie nawet do 50% zniżki na wybraną ofertę!

Nasza promocja to  świetna okazja do zakupu pierwszych świątecznych prezentów w doskonałych cenach, ale i zaplanowania zawczasu wymarzonego weekendu w jednej z najlepszych miejscówek nad Bałtykiem! 

 

->50% OFF Romantic Weekend na otwarcie sezonu 2018

*wynajem dowolnej przyczepy kempingowej z pełnym wyposażeniem na dowolny weekend maja lub czerwca (z wyłączeniem weekendu Bożego Ciała) 

 

lub

 

->20% na min. 7-dniowy Pobyt wakacyjny w przyczepie klasy VIP, LUX PREMIUM i LUX

*Tylko u nas pobyt nad samą wodą, w luksusowych przyczepach z pełnym wyposażeniem turystycznym

Po szybkich kalkulacjach wychodzi na to, że taki rabacik to oszczędność dla Was nie mniej niż 400zł!

 

Sprawdźcie nasze przyczepy! Z Nami Popłyniesz...

Sprawdź dostępność
przyczep MoloSurf