Zadzwoń
505 151 105

biuro@
molosurf.com

Aktualności

Wyjazd KITETHERAPY Hamata 2018!

Okres jesienno - zimowej deprechy coraz bardziej daje się we znaki, więc pora zadbać o swoje zdrowie - dawaj z nami na kajta! Wyniki badań dowodzą, że aktywność fizyczna, a w szczególności aktywność na wodzie, może nie tylko zapobiegać, ale też wspomagać leczenie depresji! Ruszamy więc na terapię do południowego Egiptu. Już 3 kwietnia, czyli akurat po Świętach Wielkanocnych!

więcej

Surfmajówka 2018 - Jastarnia Welcome to...!

Powitanie Nowego Roku już za nami, więc zgodnie ze styczniową tradycją rozpoczynamy przygotowania do Powitania Nowego Sezonu na Półwyspie! Czyli oczywiście Surfmajówka! Jak co roku długi majowy weekend to wyjątkowo atrakcyjny czas, aby rozpocząć plażowanie, surfowanie i wiele więcej ;) Zaplanujcie już dziś! Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji w bardzo ciekawych rabatach cenowych!

więcej

Świąteczne życzenia od Molo Surf

Wesołych Świat i Wszystkiego Najlepszego w nadchodzacym 2018 Roku! Dla naszych Klientow, Przyjaciół i Ekipy serdeczne życzenia słońca w domu i na plaży, wiatru w życiu i na wodzie oraz oczywiście wielu wspaniałych sportowych weekendów w Molo Surf!

więcej

Świąteczne prezenty w ofercie Molo Surf 2018!

Czarny tydzień już za nami, czas rozpocząć Czerwony Tydzień Mikołajkowy! A w zasadzie całe 3 tygodnie, bo promocja Mikołajkowa trwa trzy tygodnie, czyli od 4 do 24 grudnia! Jak co roku przygotowaliśmy dla Was moc rabatów i gratisowych prezentów od Molo Surf

więcej

!!BLACK FRIDAY PROMO!!

Tylko teraz przez Wami niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z naszej oferty w promocyjnych cenach! Zaplanuj wakacje już dziś, nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, tym bardziej, że czekają na Ciebie zniżki nawet do -50%!!! Chcesz spędzić romantyczny weekend z ukochaną osobą? W przyszłym roku planujesz nauczyć się podstaw WIND lub KITESURFINGU? A może chcesz wysłać swoje pociechy na tygodniowy obóz? !!!TO WSZYSTKO ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE!!!

więcej

Sprzedaż miejsc kempingowych na sezon 2018!

Zapraszamy do rezerwacji miejsc kempingowych Molo Surf SPOT Jastarnia na sezon 2018! W ofercie ostatnie miejsca w II-giej i III-ciej linii brzegowej kilkanaście metrów od wody. Parcele położone zarówno na działkach zacienionych jak i nasłonecznionych zależnie od potrzeb! Fantastycznie dużo miejsca na na kempingu i na wodzie!

więcej

Zimowanie, przechowanie i serwis przyczep!

Rozpoczynamy przygotowania do posezonowego roztowarowania sprzętów kempingowych i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę na zimowanie przyczep połączone z posezonowym profesjonalnym serwisem i przedsezonowym przygotowaniem przyczep do użytku w przyszłym roku!

więcej

Wielka Wrześniowa Promocja powraca!

Darmowy nocleg lub darmowy kurs wind lub kitesurfingu! Tylko u nas! Już od 1 września do końca kalendarzowego lata! Zarezerwuj przyczepę i przejmij kurs lub wypożyczenie sprzętu w GRATISIE! Lub zarezerwuj kurs i skorzystaj z darmowego noclegu w naszych przyczepach kempingowych nad samą wodą!

więcej

Sierpniowy maraton imprezowy w Molo Surf!

Corocznie końcówka sierpnia to wielki muzyczny łomot w Molo Surf SPOT Jastarnia! Już od 21 sierpnia przez kolejnych 10 dni najlepsi swoje umięjętności pokaże kilku najlepszych DJ'ów z Polski i ze świata! Funk, boogie, disco, house, lata 80-te, ale też rockowe przeboje ostatniego 40-lecia w nowym muzycznym wydaniu! Nie możecie tego przegapić!

więcej

PROFI CAMP SUPER OFF 7-10 WRZEŚNIA!

Wielkimi krokami zbiża się słoneczno-wietrzny wrzesień! Na pierwszy powakacyjny weekend mamy dla Was mega niespodziankę! Wspaniała szansa wypoczynku i posezonowego pływanka za półdarmo! Luxusowa przyczepa kempingowa na weekend 50% OFF, kurs windsurfingu lub kite 30% OFF, kursy wake i katamaran 30% OFF. A to wszystko od cen niskosezonowych! Musicie to wykorzystać! Liczba ofert ograniczona!

więcej

ZLOT KAMERÓW 1-3.09

KAMPEROWICZE! Po raz kolejny zapraszamy na zlot kamperów na nasz kemping. Ponad 50 załóg spotka się z nami żeby wspólnie pożegnać lato. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, grille i tańce do rana :) Będzie to ostatnia chwila żeby złapać jeszcze ostatnie promienie słońca przed jesienną pluchą.

więcej

Wietrzny i słoneczny lipiec na Półwyspie!

Fantastyczna żeglarska pogoda od początku wakacji. Choć temperatura nie rozpieszcza, to za to na wiatr żaden wodniak narzekać nie może! Cudowne warunki zagościły w Jastarni na dobre już od Bożego Ciała. Regularnie 5-6 dni tygodniowo wiatru wystarczającego nie tylko do nauki windsurfingu czy kite, ale również spełniającego oczekiwania zawodowców. A wszystko to w pięknym lipcowym słońcu!

więcej

Długi weekend Molo Surf WELCOME TO!

Specjalnie na weekend Bożego Ciała przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę pakietową Molo Surf WELCOME TO! Przyczepa VIP lub LUX na 4 dni, pakiet smacznych śniadań i obiadokolacji, kursy i wypożyczenia sprzętu w cenie, welcome drinki dla dorosłych i mnóstwo zajęć sportowych dla dzieci oraz wiele innych atrakcji! Sprawdźcie tą ofertę!

więcej

DARMOWY kurs kite lub windsurfingu dla wszystkich!

Wielka Wiosenna Promocja powraca! Już od początku maja! Darmowy kurs windsurfingu! Darmowy kurs kitesurfingu dla wszystkich!!! Alternatywnie darmowy nocleg dla wszystkich!!! Maj i czerwiec w Molo Surf to wspaniała okazja na wypoczynek ze szkoleniem, no i niemałe oszczędności! Niemożliwe? Sprawdźcie sami!

więcej

COOLtowe obozy i półkolonie sportowe 2017

MOLO SURF CAMP po raz kolejny zaprasza Was na klimatyczne, surferskie wakacje w samym centrum Półwyspu Helskiego! Obozy młodzieżowe, obozy studenckie, półkolonie... Szeroka oferta sportowa to gwarancja świetnej, niezapomnianej zabawy!

więcej
Nastepna Ostatnia
Partnerzy: Logo Vento Logo Sporteum Polska Atrakcyjna Logo I Molo
Sprzęt: Logo encore kite Logo NorthSails Logo northkites Logo star-board Logo 77