Zadzwoń
505 151 105

biuro@
molosurf.com

Aktualności

Wietrzny i słoneczny początek lipca na Półwyspie! Przybywajcie!

Fantastyczna żeglarska pogoda od początku wakacji. Choć temperatura nie rozpieszcza, to za to na wiatr żaden wodniak narzekać nie może! Cudowne warunki zagościły w Jastarni na dobre już od Bożego Ciała. Regularnie 5-6 dni tygodniowo wiatru wystarczającego nie tylko do nauki windsurfingu czy kite, ale również spełniającego oczekiwania zawodowców. A wszystko to w pięknym lipcowym słońcu!

więcej

SUPER OFF 7-11 CZERWCA!

Na ostatni weekend niskiego sezonu mamy dla Was mega niespodziankę! Ostatnia szansa wypoczynku i pływanka przed wakacjami za półdarmo! Luxusowa przyczepa kempingowa na weekend 50% OFF, kurs windsurfingu lub kite 30% OFF, kursy wake i katamaran 30% OFF. A to wszystko od cen niskosezonowych! Musicie to wykorzystać! Liczba ofert ograniczona!

więcej

Długi weekend Molo Surf WELCOME TO!

Specjalnie na weekend Bożego Ciała przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę pakietową Molo Surf WELCOME TO! Przyczepa VIP lub LUX na 4 dni, pakiet smacznych śniadań i obiadokolacji, kursy i wypożyczenia sprzętu w cenie, welcome drinki dla dorosłych i mnóstwo zajęć sportowych dla dzieci oraz wiele innych atrakcji! Sprawdźcie tą ofertę!

więcej

DARMOWY kurs kite lub windsurfingu dla wszystkich!

Wielka Wiosenna Promocja powraca! Już od początku maja! Darmowy kurs windsurfingu! Darmowy kurs kitesurfingu dla wszystkich!!! Alternatywnie darmowy nocleg dla wszystkich!!! Maj i czerwiec w Molo Surf to wspaniała okazja na wypoczynek ze szkoleniem, no i niemałe oszczędności! Niemożliwe? Sprawdźcie sami!

więcej

COOLtowe obozy i półkolonie sportowe 2017

MOLO SURF CAMP po raz kolejny zaprasza Was na klimatyczne, surferskie wakacje w samym centrum Półwyspu Helskiego! Obozy młodzieżowe, obozy studenckie, półkolonie... Szeroka oferta sportowa to gwarancja świetnej, niezapomnianej zabawy!

więcej

Sprzedaż miejsc kempingowych na sezon 2017!

Zapraszamy do rezerwacji miejsc kempingowych Molo Surf SPOT Jastarnia na sezon 2017! W ofercie ostatnie miejsca w II-giej i III-ciej linii brzegowej kilkanaście metrów od wody. Parcele położone zarówno na działkach zacienionych jak i nasłonecznionych zależnie od potrzeb! Fantastycznie dużo miejsca na na kempingu i na wodzie!

więcej

Zlot Kamperów CAMPER TEAM 19-21.05.2017!

Tuż zaraz po inauguracji sezonu na Półwyspie, w drugim tygodniu maja, zapraszamy ogólnopolski zlot kamperów. "Powitanie Lata Na Bałtyckich Plażach" organizowany wspólnie z popularnym forum miłośników kamperów CAMPER TEAM!

więcej

Przedsezonowa wymiana sprzętu KITE&WIND!!

Początek sezonu do doskonała okazja na zakupy zeszłorocznych modeli of OFF-owych cenach! Przygotowaliśmy dla Was ofertę wyprzedaży sprzętu kite & windsurfingowego. Najlepszej jakości latawce, kultowe deski, solidne żagle - w super atrakcyjnych cenach! North, Encore, Starboard. Wyprzedajemy również bary, trapezy i inne akcesoria. Dobieramy kompletne zestawy pod konkretne umiejętności i preferencje.

więcej

SURFMAJÓWKA 2017 - RELACJA!

Śnieg? Deszcz? Nie u Nas! Słoneczna SurfMajówka już za nami, ale to dopiero początek dobrej zabawy w nadchodzącym sezonie!

więcej

SURFERKA ROKU! Konkurs na DZIEN KOBIET rozstrzygnięty!

Jak co roku, na Dzień Kobiet rozdaliśmy fantastyczne i niekonwencjonalne prezenty naszym surferkom w ten wyjątkowy dzień - w konkursie na najlepsze zdjęcie SURFERKI ROKU nagrodami były: pobyt w luksusowej przyczepie Molo Surf nad samą wodą, vouchery na kursy wind lub kitesurfingu oraz szkolenia w naszej szkółce sportowej na Helu. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za mnóstwo nadesłanych zdjęć! Obiecujemy kolejne atrakcyjne konkursy już wkrótce!

więcej

Molo Surf ON ICE!

Zima, lody, śniegi skuły Naszą Zatokę! Do rozpoczęcia sezonu jeszcze kilkanaście tygodni, ale my już działamy w gorącym klimacie! Powracamy do Was z wydarzeniem Molo Surf ON ICE! Przygotowaliśmy więc zestaw gorących drinków, gorących przystawek, gorącej muzyki i wiele równie gorących atrakcji! Już 3 lutego, w samym sercu Warszawy - w Porcie Czerniakowskim zapraszamy na Molo Surf ON ICE Party! Czekamy na wszystkich Klientów, Przyjaciół, Sympatyków i Znajomych!

więcej

ROZDAJEMY GWIAZDKOWE PREZENTY!

"ŁAP ZA WORY MIKOŁAJA MOLO SURF" - to nasze hasło na nadchodzące Święta! Przygotowaliśmy całe mnóstwo gwiazdkowych niespodzianek! Skorzystajcie z naszej oferty na nadchodzące wakacje i spraw sobie najlepszy prezent pod Choinkę - dla każdej rezerwacji rabat lub voucher kwotowy na: 100 zł, 200 zł, 500 zł, a nawet 1000 zł dla sfinansowania Waszych wakacji!

więcej

BLACK PROMO również u Nas!

Skorzystajcie z super oferty promocyjnej BLACK PROMO naszego Campingu i Centrum Sportowego! Rezerwując miejsce na campingu lub pobyt w przyczepach na lato 2017, miejsce na obozie dla swojej pociechy lub po prostu voucher szkoleniowy na gwiazdkę lub inną specjalną okazję, tylko do końca listopada otrzymacie od nas od 20% do 30% zniżki na wszystkie elementy oferty!

więcej

Podsumowanie SEZONU 2016

Z końcem września kończymy sezon na Półwyspie Helskim. Co dobre szybko się kończy. A w tym roku rzeczywiście możemy powiedzieć: DZIAŁO SIĘ!

więcej

Wrześniowe Leucate - Francja 2016

Końcówka września to idealny czas, aby zmienić trochę klimaty. Z zimnego już i niestety, mało wietrznego Helu, zdecydowaliśmy się na tygodniowy trip na słoneczne południe Francji. Leucate to jedna z lepszych miejscówek w Europie. Spoty dla początkujących wind/kitesurferów, jak i tych zaawansowanych. Przeczytajcie naszą relację!

więcej
Nastepna Ostatnia
Partnerzy: Logo Vento Logo Sporteum Polska Atrakcyjna Logo I Molo
Sprzęt: Logo encore kite Logo NorthSails Logo northkites Logo star-board Logo 77