Zadzwoń
505 151 105

biuro@
molosurf.com

Wietrzny i słoneczny lipiec na Półwyspie! 2017-07-18

Fantastyczna żeglarska pogoda od początku wakacji. Choć temperatura nie rozpieszcza, to za to na wiatr żaden wodniak narzekać nie może! Cudowne warunki zagościły w Jastarni na dobre już od Bożego Ciała. Regularnie 5-6 dni tygodniowo wiatru wystarczającego nie tylko do nauki windsurfingu czy kite, ale również spełniającego oczekiwania zawodowców. A wszystko to w pięknym lipcowym słońcu!

Od 24.06 ruszyły nasze Cool'towe obozy i półkolonie wind i kitesurfingowe, od tego roku realizowane w nowej strefie obozowej, w kolorowych mobilnych domkach kempingowych.

Cotygodniowe weekendy to muzyka naszego DJ BOXER'a czyli rezydenta muzycznego naszego spotu oraz cyklicznie Ariela Bialskiego z Heights Beats, przeplatane grillowaniem nad wodą, pokazami fire show i ogniskami do białego rana.

Już od połowy czerwca działa Restauracja Hawajska, z przepięknym widokiem na marinę w Jastarni i zachód słońca nad Zatoką oraz drugi sklep z odzieżą - Hanka Volume!

Tegoroczną ofertę sportową poszerzyliśmy o wypożyczenia skutera wodnego, drugi sportowy katamaran, zestaw kajaków i banana, a także zajęcia jogi na wodzie i demonstracyjne lekcje tenisa!

Poszerzyliśmy teren kempingowy o ponad pół hektara czyli blisko 40 nowych parcel kempingowych, w tym 10 miejsc w pierwszej linii brzegowej z panoramicznym widokiem na Zatokę. Rozbudowaliśmy strefę toaletową i prysznicową, zagospodarowaliśmy na nowo skwer recepcyjny. Dodatkowo budynki wokół SPOT'u uzyskały piękną szatę graficzną ;)

Dodatkowo w tym sezonie zaproponowaliśmy wam blisko 15 nowych przyczep campingowych w najwyższych standardach, z widokiem na wodę i dostępem do plaży.

Nic tylko wypoczywać!

Przybywajcie i korzystajcie z tego co nas wyróżnia: rodzinnej atmosfery, nowoczesnej infrastruktury i braku tłoku na wodzie i plaży

Zapraszamy! Z Nami Popłyniesz...

Galeria

Partnerzy: Logo Vento Logo Sporteum Polska Atrakcyjna Logo I Molo
Sprzęt: Logo encore kite Logo NorthSails Logo northkites Logo star-board Logo 77