Zadzwoń
505 151 105

biuro@
molosurf.com

Sierpniowy maraton imprezowy w Molo Surf! 2017-08-19

Corocznie końcówka sierpnia to wielki muzyczny łomot w Molo Surf SPOT Jastarnia! Już od 21 sierpnia przez kolejnych 10 dni najlepsi swoje umięjętności pokaże kilku najlepszych DJ'ów z Polski i ze świata! Funk, boogie, disco, house, lata 80-te, ale też rockowe przeboje ostatniego 40-lecia w nowym muzycznym wydaniu! Nie możecie tego przegapić!

Już w poniedziałkowy wieczór nasz maraton rozpocznie DJ Risky z duetu Dj-skiego RiskY&Dook specjalizujący się w syntezatorowym boogie i ciepłym disco. W setach nie gardzi również funkiem, electro czy housem z lat 80-tych, które pozostają dla niego najważniejszym źródłem inspiracji. Jego sety przepełnione są funkową energią, która wprawia do tańca nawet najbardziej opornych klubowiczów.

Obecnie realizuje się jako promotor i współorganizator projektu Winyl Market oraz Record Store Day Warsaw.

Suportował takie sławy jak: Al Kent, Akirahawks, Kenji Takimi, Eddie C, Tornado Wallace, Hunee, Dam Funk, Dejoe, Dister i wielu znaczących artystów z kraju.

https://soundcloud.com/riskyone

https://www.mixcloud.com/thiskidnamedrisky/

DJ Risky bawić nas będzie 21 i 24-go sierpnia do białego rana, ale też 22-go i 23-go w ciągu dnia.

Po nim pałeczkę przejmie nasz rezydent DJ Boxer, który DJ BOXER zapoda selekcję najnowszych klubowych beatów w stylistyce Funk, Nu Disco, Reggae, Indie Dance i nie tylko. 

A od 27.08 wizytować nas będzie DJ Heights Beats, czyli nasz przyjaciel i gwiazda panteonu DJ'ów z Toronto, specjalizujący się w szeroko rozumianej muzyce klubowej i hip-hop.

https://soundcloud.com/heightsbeats/tracks

 

Zapraszamy w szczególności 21, 24, 26, 27 i 29 sierpnia! Pięć imprez do rana w różnorakich klimatach.

Z Nami Popłyniesz... 

 

Galeria

Partnerzy: Logo Vento Logo Sporteum Polska Atrakcyjna Logo I Molo
Sprzęt: Logo encore kite Logo NorthSails Logo northkites Logo star-board Logo 77