Zadzwoń
505 151 105

biuro@
molosurf.com

Kurs windsurfing, obóz windsurfingowy - szkoła windsurfingu MoloSurf na Helu | szkolenie windsurfing

OBÓZ MŁODZIEŻOWY WINDSURFINGOWY 7-dniowy Windsurfing OBÓZ MŁODZIEŻOWY WINDSURFINGOWY 7-dniowy

Poczujcie prawdziwy klimat surfingowego życia obozowego nad brzegiem morza, połączonego ze szkoleniem na najwyższym poziomie! Mnóstwo atrakcji na wodzie, szeroki program zajęć dodatkowych, komfortowe zakwaterowanie i profesjonalna opieka!

wiecej
OBÓZ STUDENCKI WINDSURFINGOWY 2018 Windsurfing OBÓZ STUDENCKI WINDSURFINGOWY 2018

Zapraszamy na klimatowe obozy studenckie w MOLOSURF! Adrenalina, wiatr we włosach, chillout i fantastyczna surferska atmosfera, a przede wszystkim najwyższa jakość szkolenia! To wszystko odnajdziecie w naszej bazie...

wiecej
OBÓZ MŁODZIEŻOWY WINDSURFING MULTISPORT - 7 dniowy Windsurfing OBÓZ MŁODZIEŻOWY WINDSURFING MULTISPORT - 7 dniowy

Obozy Multisport w MOLO SURF to propozycja niezapomnianej przygody sportowej nad brzegiem morza! Wioska surfingowa, komfortowe zakwaterowanie, mnóstwo atrakcji, a przede wszystkim okazja do wypróbowania wszystkich sportów wodnych!

wiecej
PÓŁKOLONIE WINDSURFING MULTISPORT Windsurfing PÓŁKOLONIE WINDSURFING MULTISPORT

Półkolonie Multisport to propozycja niezapomnianej przygody sportowej nad brzegiem morza! Wioska surfingowa, komfortowe zakwaterowanie, mnóstwo atrakcji, a przede wszystkim okazja do wypróbowania wszystkich sportów wodnych!

wiecej
PÓŁKOLONIE WINDSURFING Windsurfing PÓŁKOLONIE WINDSURFING

Półkolonie to świetna propozycja dla dzieci i młodzieży, spędzających swoje wakacje w gronie rodzinnym. To codzienne, aktywne zajęcia sportowe i doskonała zabawa w towarzystwie rówieśników. Okazja do poczucia prawdziwego klimatu surfingowego życia nad brzegiem morza.

wiecej
KURS  'STARTER' 10 GODZIN NA WODZIE KURS 'STARTER' 10 GODZIN NA WODZIE

Nie trać czasu na brzegu. Ten kurs pozwoli Ci zarazić się windsurfingiem, a dla tych którzy już spróbowali poprawić błędy i doszlifować technikę. Idealny kurs do wykorzystania przez weekend lub podczas krótkiego wypadu nad Zatokę. 6h szkolenia z instruktorem + 4h wypożyczenia sprzętu do samodzielnego pływania.

wiecej
KURS SURFER 15 GODZIN NA WODZIE KURS SURFER 15 GODZIN NA WODZIE

W niecały tydzień zostaniesz windsurferem! 10+5 to optymalna propozycja, zwłaszcza dla początkujących i średniozaawansowanych. Od pierwszego wejścia na wodę do pierwszych ślizgów! W międzyczasie nauka startów, zwrotów i pływania na halsie. 10h z instruktorem + 5h wypożyczenia sprzętu do samodzielnego pływania!

wiecej
KURS JUNIOR KURS JUNIOR

Twoje dziecko też ma szanse na przygodę z windsurfingiem. Chciałbyś popływać a jesteś z Maluchem? Przyprowadź Go do nas!!! Nasi instruktorzy zajmą się Twoim dzieckiem, a specjalnie przygotowany przez nas program kursu połączy naukę pływania na desce ze świetną zabawą.

wiecej
LEKCJA INDYWIDUALNA LEKCJA INDYWIDUALNA

Sam na sam z instruktorem, czyli szkolenie dla najbardziej wymagających! To najszybsza forma nauki windsurfingu. Lekcje prowadzone są dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

wiecej
PAKIET JUNIOR+FAMILY PAKIET JUNIOR+FAMILY

Wykup kurs dla swego Juniora i dołącz do niego w ramach pakietu 'Family'. To świetny pomysł na wspólną rodzinną zabawę.

wiecej
Partnerzy: Logo Vento Logo Sporteum Polska Atrakcyjna Logo I Molo
Sprzęt: Logo encore kite Logo NorthSails Logo northkites Logo star-board Logo 77