Zadzwoń
505 151 105

biuro@
molosurf.com

Kurs windsurfing, obóz windsurfingowy - szkoła windsurfingu MoloSurf na Helu | szkolenie windsurfing

OBÓZ MŁODZIEŻOWY WINDSURFINGOWY 7-dniowy Windsurfing OBÓZ MŁODZIEŻOWY WINDSURFINGOWY 7-dniowy

Poczujcie prawdziwy klimat surfingowego życia obozowego nad brzegiem morza, połączonego ze szkoleniem na najwyższym poziomie! Mnóstwo atrakcji na wodzie, szeroki program zajęć dodatkowych, komfortowe zakwaterowanie i profesjonalna opieka!

wiecej
OBÓZ STUDENCKI WINDSURFINGOWY 7-dniowy Windsurfing OBÓZ STUDENCKI WINDSURFINGOWY 7-dniowy

Zapraszamy na klimatowe obozy studenckie w MOLOSURF! Adrenalina, wiatr we włosach, chillout i fantastyczna surferska atmosfera, a przede wszystkim najwyższa jakość szkolenia! To wszystko odnajdziecie w naszej bazie...

wiecej
OBÓZ MŁODZIEŻOWY MULTISPORT - 7 dniowy Windsurfing OBÓZ MŁODZIEŻOWY MULTISPORT - 7 dniowy

Obozy Multisport w MOLO SURF to propozycja niezapomnianej przygody sportowej nad brzegiem morza! Wioska surfingowa, komfortowe zakwaterowanie, mnóstwo atrakcji, a przede wszystkim okazja do wypróbowania wszystkich sportów wodnych!

wiecej
PÓŁKOLONIE WINDSURFING Windsurfing PÓŁKOLONIE WINDSURFING

Półkolonie to świetna propozycja dla dzieci i młodzieży, spędzających swoje wakacje w gronie rodzinnym. To codzienne, aktywne zajęcia sportowe i doskonała zabawa w towarzystwie rówieśników. Okazja do poczucia prawdziwego klimatu surfingowego życia nad brzegiem morza.

wiecej
KURS  'STARTER' KURS 'STARTER'

Nie trać czasu na brzegu. Ten kurs pozwoli Ci zarazić się windsurfingiem, a dla tych którzy już spróbowali poprawić błędy i doszlifować technikę. Idealny kurs do wykorzystania przez weekend lub podczas krótkiego wypadu nad Zatokę. 5h szkolenia z instruktorem + 2h wypożyczenia sprzętu do samodzielnego pływania.

wiecej
KURS 'SURFER' KURS 'SURFER'

W niecały tydzień zostaniesz windsurferem! 10+4 to optymalna propozycja, zwłaszcza dla początkujących i średniozaawansowanych. Od pierwszego wejścia na wodę do pierwszych ślizgów! W międzyczasie nauka startów, zwrotów i pływania na halsie. 10h z instruktorem + 4h wypożyczenia sprzętu do samodzielnego pływania!

wiecej
LEKCJA INDYWIDUALNA LEKCJA INDYWIDUALNA

Sam na sam z instruktorem, czyli szkolenie dla najbardziej wymagających! To najszybsza forma nauki windsurfingu. Lekcje prowadzone są dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

wiecej
Partnerzy: Logo Vento Logo Sporteum Polska Atrakcyjna Logo I Molo
Sprzęt: Logo encore kite Logo NorthSails Logo northkites Logo star-board Logo 77