logo
LEKCJA INDYWIDUALNA WINDSURFING

LEKCJA INDYWIDUALNA WINDSURFING

Sam na sam z instruktorem, czyli szkolenie dla najbardziej wymagających! To najszybsza forma nauki windsurfingu. Lekcje prowadzone są dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Lekcje indywidualne to najefektywniejsza forma nauki pływania na windsurfingu. Instruktor cały swój czas poświęca kursantowi, dostosowuje też program zajęć do poziomu zaawansowania i indywidualnych postępów w trakcie kursu.

MOLO SURF SPOT JASTARNIA 2018 - WINDSURFING

Szkolenie1 osoba/zł2-3 osoby/zł4-7 osoby/ zł
1h indywidualna szkolenia + sprzęt 80.00 65.00 50.00
5h indywidualna szkolenia + sprzęt 360.00 300.00 280.00
10h indywidualna szkolenia + sprzęt 640.00 550.00 500.00

Oferta lekcji indywidualnych zawiera:

 Dopłaty do lekcji:

*ceny sezonu niskiego nie łączą się z promocjami specjalnymi

**cena od osoby  

REZERWACJA

Zachęcamy do rezerwacji terminów kursów z wyprzedzeniem. Zwłaszcza w wysokim sezonie zagwarantuje to optymalne rozplanowanie kursu i dostępność odpowiedniego sprzętu w wybranym terminie.

ORGANIZATORZY

Realizacją szkoleń zajmuje się KITE PARK. 

Kite Park to szkółka sportów wodnych z blisko 17-sto letnią tradycją w Polsce i za granicą, tym samym wieloletni organizator obozów sportowych dla dzieci i młodzieży z siedzibą w Chałupach. Od tego roku szkółka otwiera swoją drugą bazę sportową u nas na kempingu. Doświadczeni trenerzy, ich doskonałe umiejętności pedagogiczne oraz bogate wyposażenie szkółki w połączeniu z najlepszym i najbardziej klimatycznym spotem na Półwyspie są receptą na najlepszy wypoczynek nad polskim morzem!

 KONTAKT

Nr tel: +48 605 200 444

Adres e-mail: biuro@kitepark.pl

Więcej infornacji na: KITE PARK 

 

ZAPRASZAMY!!

JAK DOJECHAĆ?

Camping Molo Surf SPOT znajduje się tuż obok portu-mariny jachtowej w Jastarni. Z każdej części Polski musicie dojechać do Władysławowa, następnie ok. 20 km w kierunku na Hel. W Jastarni skręcacie w prawo na rondku tuż za portem jachtowym i po około 300 metrach docieracie do bramy wjazdowej na nasz Camping.
Dojazd koleją w sezonie letnim do stacji Jastarnia (kierunek Hel) możliwy jest bezpośrednio z większości dużych miast w Polsce, lub z przesiadką w Gdańsku/Gdyni, skąd pociągi na Hel kursują co godzinę. Dalej ulicami Sychty i Kościuszki lub Portową i Mickiewicza spacerem ok. 10 minut (900 metrów) do bramy Campingu

Zadzwoń

505 151 105

Masz pytanie

Kontakt

MOLO SURF w Social media

2017 MOLO SURF, ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia