logo
KURS JUNIOR

KURS JUNIOR

Twoje dziecko też ma szanse na przygodę z windsurfingiem. Chciałbyś popływać a jesteś z Maluchem? Przyprowadź Go do nas!!! Nasi instruktorzy zajmą się Twoim dzieckiem, a specjalnie przygotowany przez nas program kursu połączy naukę pływania na desce ze świetną zabawą.

Dla młodych surferów posiadamy specjalny ultralekki sprzęt! Przeprowadzeniem kursu zajmą się instruktorzy z doświadczeniem w szkoleniu dzieci, dbający przede wszystkim o bezpieczeństwo maluchów i dobrą zabawę!

Ofertę kierujemy do dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Kurs jest prowadzony dla dzieci na każdym poziomie zaawansowania.

MOLO SURF SPOT JASTARNIA 2018 - WINDSURFING

Szkolenie1 osoba/zł2-3 osoby/zł
Kurs JUNIOR 6h 450.00 360.00

Oferta kursu zawiera:

Dopłata do kursu:

*ceny sezonu niskiego nie łączą się z promocjami specjalnymi

 

REZERWACJA

Zachęcamy do rezerwacji terminów kursów z wyprzedzeniem. Zwłaszcza w wysokim sezonie zagwarantuje to optymalne rozplanowanie kursu i dostępność odpowiedniego sprzętu w wybranym terminie.

ORGANIZATORZY

Realizacją szkoleń zajmuje się KITE PARK. 

Kite Park to szkółka sportów wodnych z blisko 17-sto letnią tradycją w Polsce i za granicą, tym samym wieloletni organizator obozów sportowych dla dzieci i młodzieży z siedzibą w Chałupach. Od tego roku szkółka otwiera swoją drugą bazę sportową u nas na kempingu. Doświadczeni trenerzy, ich doskonałe umiejętności pedagogiczne oraz bogate wyposażenie szkółki w połączeniu z najlepszym i najbardziej klimatycznym spotem na Półwyspie są receptą na najlepszy wypoczynek nad polskim morzem!

 KONTAKT

Nr tel: +48 605 200 444

Adres e-mail: biuro@kitepark.pl

Więcej infornacji na: KITE PARK 

 

ZAPRASZAMY!

JAK DOJECHAĆ?

Camping Molo Surf SPOT znajduje się tuż obok portu-mariny jachtowej w Jastarni. Z każdej części Polski musicie dojechać do Władysławowa, następnie ok. 20 km w kierunku na Hel. W Jastarni skręcacie w prawo na rondku tuż za portem jachtowym i po około 300 metrach docieracie do bramy wjazdowej na nasz Camping.
Dojazd koleją w sezonie letnim do stacji Jastarnia (kierunek Hel) możliwy jest bezpośrednio z większości dużych miast w Polsce, lub z przesiadką w Gdańsku/Gdyni, skąd pociągi na Hel kursują co godzinę. Dalej ulicami Sychty i Kościuszki lub Portową i Mickiewicza spacerem ok. 10 minut (900 metrów) do bramy Campingu

Zadzwoń

505 151 105

Masz pytanie

Kontakt

MOLO SURF w Social media

2017 MOLO SURF, ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia