logo
PAKIET JUNIOR+FAMILY

PAKIET JUNIOR+FAMILY

Wykup kurs dla swego Juniora i dołącz do niego w ramach pakietu 'Family'. To świetny pomysł na wspólną rodzinną zabawę.

Minimalna wielkość grupy szkoleniowej dla Pakietu Family to 3 osoby , np 1(Junior) +2 (rodzice), 2+2, 2+1, 2+3 

uwaga: oferta skierowana jest tylko członków rodziny waszych Juniorów.

MOLO SURF SPOT JASTARNIA 2017 - WINDSURFING

Szkolenieminimum 3 osoby/zł
Pakiet FAMILY 300.00

W cenie kursu zapewniamy:

Dopłata do kursu:

Warunki rezerwacij:

Zachęcamy do rezerwacji terminów kursów z wyprzedzeniem. Zwłaszcza w wysokim sezonie zagwarantuje to optymalne rozplanowanie kursu i dostępność odpowiedniego sprzętu w wybranym terminie.

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online znajdujący się poniżej terminarza. Wypełnienie pól dotyczących rezerwacji sprzętu nie jest obowiązkowe, zalecane jednak dla zaawansowanych windsurferów pragnących szkolić się na zestawach typu funboard lub pro.

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza otrzymacie Państwo potwierdzenie mailowe z numerem konta bankowego, na które należy w ciągu 7 dni przelać zaliczkę, w wysokości min. 50% wartości kursu, w treści przelewu wpisując rodzaj i termin kursu, a także imię i nazwisko uczestnika. Pozostałą wartość należy wpłacić przelewem lub gotówką w kasie naszej bazy najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą flagową ofertą WWP - Wielka Wiosenna Promocja! 

UWAGA: W OKRESIE NISKIEGO SEZONU (kwiecien-maj oraz wrzesień) WSZYSTKIE NASZE OFERTY SZKOLENIOWE POMNIEJSZAMY O RABAT 15%!

JAK DOJECHAĆ?

Camping Molo Surf SPOT znajduje się tuż obok portu-mariny jachtowej w Jastarni. Z każdej części Polski musicie dojechać do Władysławowa, następnie ok. 20 km w kierunku na Hel. W Jastarni skręcacie w prawo na rondku tuż za portem jachtowym i po około 300 metrach docieracie do bramy wjazdowej na nasz Camping.
Dojazd koleją w sezonie letnim do stacji Jastarnia (kierunek Hel) możliwy jest bezpośrednio z większości dużych miast w Polsce, lub z przesiadką w Gdańsku/Gdyni, skąd pociągi na Hel kursują co godzinę. Dalej ulicami Sychty i Kościuszki lub Portową i Mickiewicza spacerem ok. 10 minut (900 metrów) do bramy Campingu

Zadzwoń

505 151 105

Masz pytanie

Kontakt

MOLO SURF w Social media

2017 MOLO SURF, ul. Rybacka 33, 84-140 Jastarnia